• Bivši klubovi: FK "Morava" (Velika Plana), FK "Pobeda" (Beloševac)
Sudija Govedarovic 7.5 (Rakinac)

Morava: Rasic 5, Jasic 5.5, Kovandzic 5.5, Milicevic 6, Obradovic 5.5 Jancic 6 Radojkovic 5.5 (od 65 Djokic 6) Milanov 5 Radic 5 (od 46 Stanojlovic 5.5) Prokic 5.5 Arsic 5.5

Napredak: Stojanovic- (od 86 Risimovic-), Brkic 7.5 Rankovic 7, Golubovic 7, Becanovic 7.5, Djuricic 7.5 Todorovic 7.5 (od 72 Damjanovic 6.5) Slavkovic 8, Vidic 8.5 Matejic 8 Kojadinovic 7.5 (od 46 Petricevic 7)

Igrac utakmice Vidic 8.5

Prvi gol postignut u 15 min, kada je Matejić iz slobodnog udarca pogodio mesto gde se spajaju prečka i stativa.
Nakon toga Đuričić i Slavković odigrali dupli pas, Slavković izlazi sam sa golmanom i povisio rezultat. Zatim Vidić nije iskoristio kada su se domaći igrač i golman sudarili, lopta došla do njega, gol bio prazan a on šutira pored stative. Slavković se oslobodio Jašića, centrira a najviši u skoku bio Vidić koji postiže treći gol za Napredak. Posle šest minuta dupli pas uz liniju Todorovića i Brkića, Brkić centrira a na drugoj stativi pronalazi samog Slavkovića kome nije bilo teško da postigne svoj drugi pogodak. Rezultat prvog poluvremena postavio Vidić nakon prodor Todorovića koji vratio povratnu loptu do Vidića a ovaj sa 5m postiže gol. U drugom poluvremenu ređale su se šanse preko Vidića, Slavkovića, Đuričića i Damjanovića ali nisu bili precizni. Za šesti gol Vidić je prošao po strani centrirao a Bečanović glavom pogodio mrežu. Konačan rezultat postavio Vidić, Brkić prošao po strani, odigrao do Vidića, a ovaj levom nogom pogađa suprotan ugao. Protivnik u finalu ekipa "Bresje -Superior" koja savladala "Mladi borac" rezultatom 3:1.