Partizan - Brodarac 4:0

Martin 06. јун 09:05
Kadeti Partizana savladali su na svom terenu gosutujuću ekipu Brodarca ubedljivim rezultatom 4:0, u okviru 30. kola Kadetske lige Srbije. Golove za naš tim postigli su Vuković Uroš (45. i 60. min.), Vujanić Lazar (78. min.) i Eminović Almir (87. min.). Bravo momci!

Dalje

Partizan - Novi Pazar 4:1

Martin 22. мај 21:04
Kadeti Partizana savladali su na svom terenu ekipu Novog Pazara rezultatom 4:1, u okviru 28. kola Kadetske lige Srbije. Golove za naš tim postigli su Jovanović Strahinja (u 38. 62 i 81. min.) i Jovanović Đorđe (48. min.). Bravo!

Dalje

Partizan - Crvena zvezda 1:3

Komentari (0) | Martin 24. април 20:25
U okviru 24. kola Kadetske lige Srbije naši fudbaleri ugostili su vršnjake Zvezde. Večiti derbi odigran je po kišovitom i hladnom vremenu pred oko 200 gledalaca. Prvo poluvreme naši momci odigrali su dobro, stvorili nekoliko odličnih prilika za gol ali su dva puta stativa i jedanput golman gostujućeg tima sprečili sigurne pogotke, dok na drugoj strani svoju jedinu šansu uspeli su da realizuju u 30 minutu.

Dalje

OFK Hajduk - Partizan 1:3

Martin 17. април 19:49
Kadeti Partizana savladali su u prvenstvenom meču Kadetske lige Srbije domaću ekipu OFK Hajduk rezultatom 1:3. Golove za naš tim postigli su Eminović Elmir (11. min.) i Strahinja Jovanović (32. i 57. min.). Bravo momci!

Dalje

Partizan - Rad 1:0

Martin 09. април 19:10
U 22. kolu Kadetske lige Srbije, kadeti Partizana savladali su na domaćem terenu vršnjake Rada rezultatom 1:0. Po oblačnom i prohladnom vremenu, a pred 200 gledalaca, igralo se borbeno na obe strane, a pobedonosni gol za naš tim postigao je Jovanović Đorđe u zaostalnom vremenu. Bravo momci!

Dalje

Partizan - Vojvodina 1:1

Martin 18. март 09:04
U premijernom meču prolećnog dela Kadetske lige Srbije naši fudbaleri odigrali su nerešeno 1:1 protiv gostujuće ekipe Vojvodine. Jedini gol za naš tim postigao je Jovanović Đorđe u 43. minutu meča.