Bez golova na kraju prvenstva

Nikola 07. јун 07:12
U utakmici bez rezultatskog značaja trener je promešao sastav gde su momci pružili još jednu dobru partiju, ali odličan golman Blagojević spasio ekipu Omladinca od još jednog poraza. Prvu odličnu šansu imao Ristić D kada je snažnim udarcem pogodio stativu. U prvom delu treba napomenuti zicer Bajovića kada se istakao golman domaćih. Takođe Ristićev D udarac iz sl.udarca krajnim naporom zaustavio. U drugom delu ponovo bio bolji od Bajovića.

Dalje

Ponovo Lukić donosi pobedu u opštinskom derbiju

Nikola 03. јун 13:35
Iako je utakmica bila bez značaja sve je prštalo na terenu kao da se radi o važnim bodovima. Posle ubačene lopte Stojanovićglavom šutirao pored stative. Posle dva min Aničić snažno šutirao, ali Trifunović na mestu. Slavković bio u prilici, ali lopta završila u korneru. Lukić izbacio Đorđevića na levom boku, centrirao, Lukić ispratio i sa druge stative matirao Trifunovića. Na kraju utakmice potpredsednik FSRZS Slavko Perović predao pehar kapitenu.

Dalje

Slabo izdanje i poraz posle dva meseca

Nikola 22. мај 12:33
Pošto je titula obezbeđena trener je odlučio da šansu pruži igračima koji su imali manju minutažu. Domaćin je došao do prednosti preko Dulanovića koji pored Lukića glavom postiže pogodak. Do kraja poluvremena isti igrač iskoristio iskoristio zbunjenost u odborani i postavio konačan rezultat. U sledećem kolu, poslednja utakmica na domaćem prvenstvu gde nam gostuju komšije iz Velike Plane.

Dalje

Istorijski plasman u srpsku ligu, savladan direktan rival

Nikola 20. мај 13:24
Pobedom protiv direktnog rivala obezbeđeno prvo mesto i istorijski plasman u srpsku ligu zapad.Od samog početka inicijativa domaćih,ali bez realizacije.Ipak gosti folaze prvo do pogotka preko Miladinovića kada sa 16m pogodio pored statitve.Nakon centaršuta gostujući igrač odbio do Milojevića koji pogađa suprotan ugao za izjednačenje. Gosti izveli korner,Ristić D prihvatio pa dugom loptom pronašao Đorđevića,umakao čuvarima pa pogodio suprotan ugao

Dalje

Još jedna ubedljiva pobeda

Nikola 08. мај 14:15
Đorđević centrirao, a Živanović glavom pogodio mrežu.Kizić prebacio,Đorđević spustio do Đurševića koji šalje u mrežu.Rafailović srušio igrača u 16m,a Momić bio precizan sa bele tačke.Antonijević presekao akciju odigrao do Đorđevića koji šalje pod prečku.Đurđević nesebično dodao do Stojanovića da se upiše u strelce.Đorđevića na drugoj strani pronašao samog Đurđevića za 5:1, a konačan rezultat postavio Stojanović nakon odigranog pasa Cvetkovića

Dalje

Deklasirana Sloboda

Nikola 07. мај 11:57
U ovoj utakmici priliku dobili su igrači sa manjom minutažom što su i opravdali ubedljivom pobedom. Prvo poluvreme završeno rezultatom 0:4, a strelci bili su Stojanović i Đurđević sa tri pogotka. U drugom poluvremenu dodat je gas pa je konačan rezultat glasio 0:10. Strelci u drugom poluvremenu bili su ponovo Đurđević sa tri, Stojanović sa penala i Živanović. Sledeće subotu startuje play off i dolazi nam ekipa Đerdapa.

Dalje

Velika pobeda u Topoli

Nikola 01. мај 16:37
Nakon odigranog pasa sa Aničićem, Vranić povukao loptu par metara pa sa 25m snažnim udarcem poslao loptu pored stative i savladao Rašića. Pitanje pobednika rešeno u 72 min kada rezervni golman na nepropisan način ruši Đurđevića, a sudija pokazao na penal. Đurđević preuzeo odgovornost, golman poslao u jednu stranu, a loptu u drugu. Već za vikend gostuje nam ekipa iz Šetonja.

Dalje

Propuštene brojne šanse, ali ipak savladan Omladinac

Nikola 30. април 12:52
Nakon centaršuta Živanovića, Stojanović postiže fol, ali poništen je zbog učinjenog faula Milojevića. Gostujući igrač odgurnuo Đorđevića, sudija pokazao na belu tačku, međutim Stojanović se okliznuo i golman odbranio njegov udarac. Đorđević zatim pogađa stativu. Živanović izvodi korner, Đurđević prebacio glavom, a Stojanović glavom šalje u drugi ugao. Nakon toga Đuršević nije iskoristio dva šanse, jednom pogodio stativu i Stojanović dve.

Dalje

Ubedljiv trijumf protiv Obilića

Nikola 26. април 14:27
Bajović centrirao, Đurđević spustio loptu do Živanovića prosledio u mrežu. Aničić uposlio Stojanovića nesebično dodao do Đurđevića koji ubacio u praznu mrežu. Đurđević odigrao do Stojanovića, vara dva čuvara pa savldao golmana gostiju. Nokon kornera dupli pas Živanovića i Ristića D gde Živanović pogađa pored prve stative. Antonijević proigrao samog Đurđevića koji pogađa suprotan ugao. Ristić L odigrao kratko do Aničića koji snažno pogađa sa 20m.

Nikola 08. април 12:54
Gost je svo vreme diktirao tempo, ali bez rezultata. Jedinu šansu za domaćina nije iskoristio Luka kada je šutirao pored gola. Gosti su prvo pripretili preko Đorđevića, ali njegov udarac krajnjim naporom zaustavio Ćirić. Nakon izvedenego sl.udarca Živanovića, Đurđević kači glavom, Stojanović šalje u mrežu, ali sudija je pokazao ofsajd. Još jednim udarcem probao Živanović iz sl.udarca ali lopta završiča pored stative. Naredni rival Vgsk.

Dalje

Sigurna pobeda protiv komšija

Nikola 27. март 07:30
Nakon faula nad Đurđevićem sudija pokazao na penal, a Slavković bio precizan. Đorđević izveo korner, najviši u skoku Kočanović koji sa prve stative glavom šalje loptu u drugu stranu. Ponovo Đorđević izvodi kratak korner, lopta iz odbitka dolazi na 10m do Lukića koji volejem zakucao u malu mrežu. U kontri Đorđević proigrava Stojanovića koji lako rešava situaciju 1na1 sa golmanom gostiju. U nedelju očekuje nas derbi i gostujemo ekipi RSK.

Dalje

Poraz na startu prolećnog dela

Nikola 21. март 08:17
Od samog starta lopta je bila u nogama gostiju. Nakon odbijene lopte Lukića, lopta dolazi do Veljkovića koji zaobilazi Rafailović i šalje loptu u mrežu. Nakon toga do kraja utakmice blaga inicijativa Napretka, a domaćin se odlučio za odbranusvog gola. Najbolje šanse nisu iskoristili Ristić i Stojanović, a povoljne imali Bajović i Đurđević. U sledećem kolu dolazi nam ekipa Sloge iz Batočine.