U subotu 07.05. na odbojkaškim i košarkaškim terenima Partizana na Kalemegdanu održana je humanitarna akcija u organizaciji Humanijade, a prikupljena sredstva odlaze na račun fonda "Podrži život"

Dalje

Crvena zvezda novi stari šampion Države

Komentari (0) | Jasmina 09. мај 10:20
Crvena zvezda je odbranila titulu i stigla do petog šampionskog pehara. Odbojkaši Crvene zvezde su u petoj odlučujućoj utakmici finala Play off-a savladali ekipu Vojvodine rezultatom 3:0 (25:22, 25:23, 25:16). Odigrano je svih pet utakmica, ali je na kraju Zvezda bila bolja i uspela da odbrani titulu.

Dalje

Nenad Golijanin novi predsednik

Komentari (0) | Jasmina 09. мај 10:12
Dugogodišnji predsednik Partizana i prvi potpredsednik Odbojkaškog saveza Srbije je u subotu 07.05. na izbornoj skupštini jednoglasno izabran za novog predsednika Odbojkaškog saveza Srbije. On je na ovoj funkciji zamenio dosadašnjeg predsednika Aleksandra Boričića, koji je od oktobra prošle godine predsednik Evropske odbojkaške konfederacije (CEV)

Dalje

Partizan izborio petu utakmicu

Komentari (0) | Jasmina 17. април 12:19
Partizan i Crvena zvezda su odigrali neverovatan meč. Partizan je uspeo da spasi dve meč lopte, preokrene rezultatu u svoju korist i izbori se za petu odlučujuću utakmicu polufinalne serije.

Dalje

Vojvodina prvi finalista

Komentari (0) | Jasmina 15. април 09:24
OK Vojvodina je u četvrtoj polufinalnoj utakmici Play off-a savladala Novi Pazar rezultatom 3:0, u utakmicama 3:1 za Vojvodinu, i tako postala rvi finalista Play off-a. U finalu ekipa Vojvodine čeka boljeg iz drugog polufinala koje se igra između večitih rivala Partizana i Crvene zvezde. Danas je na programu četvrta utakmica (2:1 za Crvenu zvezdu u utakmicama), gde će Partizan kao domaćin probati da se izbori i za petu utakmicu.

Dalje

Poraz Partizana

Komentari (0) | Jasmina 15. април 09:19
U trećoj utakmici polufinalne serije play off-a Partizan je poražen rezultatom 3:0 (25-23, 25-21, 25-20). Četvrta utakmica se igra u petak 15.04. od 18h u SC Vizura, gde će Partizan pokušati da se izbori za petu utakmicu i tako ostane u borbi za finale.

Dalje

Humanijada 2016

Komentari (0) | Jasmina 09. април 23:53
Na terenima odbojkaškog i košarkaškog kluba Partizan 7. maja će se održati velika humanitarna akcija u organizaciji udruženja Humanijada

Dalje

Pobeda Partizana

Komentari (0) | Jasmina 09. април 23:43
U drugoj utakmici polufinala Play off-a Partizan je savladao ekipu Crvene zvezde rezultatom 3-1 (25:21, 15:25, 25:21, 25:23) i tako napravio veliko iznenađenje, kao i brejk u gostima. U polufinalnu seriju Crvena zvezda je ušla kao apsolutni favorit.