• Bivši klubovi: Sloboda (Grbice)
  • God. rođenja:1987.
  • Visina:/
  • Težina:/
Đuričić ubacio loptu u kazneni prostor, gostujući igrači nisu mogli da se dogovore ko će do lopte, a to je iskoristio Slavković koji šutira u levi ugao i matirao Đorđevića. Slavković povukao kontru sa centra, odigrao dupli pas sa Đuričićem koji ostavio povratnu, Slavković šutirao u levi ugao i postigao svoj drugi pogodak. Ponovo Slavković akter, proigrao Todorovića, ovaj prošao golmana, a na gol liniji igraču šutirao kroz noge za treći pogodak na meču, ujedno i rezultat prvog poluvremena. U 59 minutu Matejić izveo slobodan udarac, a golman nije bio koncetrisan i lopta prošla kroz ruke. Todorović izlazi sam sa golmanom, lobuje ga, ali lopta pogađa stativu. Bugarčić se sapleo, izgubio loptu, a Đuričić pokupio, izašao sam sa golmanom ali šutirao pravo u njega. Đuričić presekao pas gostujućih igrača, odmah uposlio Slavkovića koji ulazi u šesnaesterac, vraća povratnu do Vidića a ovaj postavio konačnih 5:0.