Životić odbranio penal i sačuvao 3 boda

Nikola 04. децембар 14:28
U 14 min Pajić savladao Nikolića i donosi prednost domaćinu. U 34 min Manasijević nespretno startovao u kaznenom prostoru, a Nikčević bio siguran sa bele tačke. Marisavljević oboren u šesnaestercu domaćih, isti je uzeo da izvede najstrožiju kaznu, ali Životić sprečio pogodak. U 66 min nakon centaršuta Srećkovića, Golubović uspeo da smanji rezultat koji je na kraju bio i konačan. Sledi pauza u prvenstvu i prelazni rok.

Dalje

I Proleter odneo sva tri boda iz Markovca

Nikola 04. децембар 14:19
Gosti su poveli već u 14.min, Stojiljković je pobegao čuvarima, izašao sam ispred golmana i poslao loptu u mrežu. Konačan ishod susreta postavljen je u 27.min, Marjanović je prošao po levoj strani, uputio je centaršut, Rejman je promašio loptu koja došla do Nikolića i on je pogodio suprotan ugao. U poslednjem kolu sledi gostovanje Petru Dobrnjcu.

Dalje

Ubedljiv trijumf Stamničana

Nikola 04. децембар 13:47
U 27 min Petrović nesmotreno startovao u kaznenom prostoru, sudija pokazao na penal, a siguran Rudić Marko. Perić udarcem sa 16 povisio rezultat. Ponovo je Perić bio strelac, iskoristio je nepažnju odbrane i ubacio u mrežu. U 69 minutu Rudić Marko šutira sa 16m lopta zakačila Petrovića, promenila pravac i završila u mreži. Golubović smanjio rezultat u 83 min na 4:1, a konačan rezultat postavio Mirković iz penala u 87 min za 5:1.

Dalje

Domaći greškama častili goste

Nikola 04. децембар 13:30
Nakon izvedenog kornera i smušenosti golmana i odbrane domaćih, Nastasović iskoristio nepažnju i na drugoj stativi iz drugog pokušaja ubacio u mrežu. Zatim sledi kiks golmana domaćih gde je nakon izvedenog prekida Živkovića skoro iz mrtvog ugla loptu samo ispratio pogledom. U nadoknadi vremena Milojković prošao po strani 3 igrača i iskosa pogodio suprotan ugao za ubedljiv trijumf.

Dalje

Visok poraz u Aranđelovcu

Nikola 04. децембар 13:18
Dva velike greške sudija odlučile su pobednika, prvo nedosuđen penal nad Kojadinovićem i poništen gol Srećkovića. Domaćin ipak u nadoknadi vremena prvog dela dolazi do prednosti iz ofsajd pozicije.U drugom delu za samo 15 min preko Dušana i Marka Markovića dolazi do visokih i nezasluženih 4:0. U narednom kolu gostuje nam ekipa Đerdapa.

Dalje

Dulanović za radost Topolčana

Nikola 26. октобар 10:38
U prvom delu najbolju šansu nije iskoristio Marisavljević.U drugom delu tvrda utakmica bez mnogo prilika po gol. Petrović zalomio par igrača u 16m odložio do Marisavljevića koji iz izgledne situacije šutira preko gola.U 83 min Varagić loše ispucao loptu,koja dolazi do Dulanović,usledio je precizan šut sa 20m pored same leve stative golmana domaćih za 0:1. Nakon toga Golubović glavom prosledio do Milivojevića koji uspeo sa 7-8m da promaši ceo gol.

Dalje

Ubedljiv trijumf RSKa

Nikola 23. октобар 14:51
Domaćini su opravdali ulogu favorita i ubedljivo slavili iako po šansama nije tako.Centaršut Mišića u 25min završio u mreži.Nakon toga poništen čist gol Marisavljevića zbog navodne ofsajd pozicije.Milosavljević pobedao Nikoliću,a Matić pored par gostiju uspeo da savlada golmana.U sam finiš prvog dela Milanović iz okreta neometen pogađa suprotan ugao.Ponovo poništen gol gostiju,a konačan rezultat postavio Rajković,iskoristio nepažnju golmana.

Dalje

Gosti sa Peka odneli sva tri boda

Nikola 23. октобар 14:39
U 34 min hladan tuš za domaćina, nakon nedosuđenog prekršaja nad Srećkovićem, Manojlović dugom loptom uposlio Smiljanića koji pobedao Petroviću i uspeo da savlada Pavlovića. U 44 min Varagić propustio odličnu šansu, iz izgledne situacije šutirao u golmana. Ređale su se šanse, ali bez uspeha. U 84 min Pavlović greškom dodao loptu protivniku kome nije bilo teško da ubaci u praznu mrežu. Sledi teško gostovanje ekipi RSK.

Dalje

Prekić za veliku pobedu

Nikola 23. октобар 14:29
Do odlaska na odmor bilo je prilika na obe strane, a u poslednjim trenucima iz drugog pokušaja gol je postigao Prekić, prethodno je golman Branković odbio loptu. U nastavku igre gosti vrebali iz kontra napada, a najbolju priliku propustio Marisavljević. Domaćin bez konkretne šanse pa je rezultat ostao nepromenjen. Sledeći rival Zvižd iz Kučeva.

Dalje

Minimalnim rezultatom savladana ekipa iz Žabara

Nikola 05. октобар 08:40
5 min se igrao kda je Prekić uposlio Manasijevića po boku, usledio centaršut, a najviši u skoku bio Marisavljević koji udarcem glavom šalje u mrežu. Nakon toga prilike u prvom delu propustili Milivojević i Srećković. U drugom delu isto inicijativa domaćih. Nakon šuta Marisavljevića lopta završila na prečku, zatim Golubović sa 5m šutira preko prečke, Varagić u dva navrata šutira u golman iz izglednih pozicija da bi na kraju ostao rezultat iz 5 min

Dalje

Ubedljiva ekipa Pomoravlja

Nikola 05. октобар 08:13
U okviru sedmog kola ekipa doživela poraz u Vlaškom Dolu. Već nakon 5 min igre Stojilović svojoj ekipi doneo prednost. U 9 min Milivojević poravnao rezultat, a da bi posle samo jednog minuta Stojilović ponovo doveo ekipu u vodstvo. Veliku grešku golmana iskoristio Pavlović za 3:1, a do kraja poluvremena upisao se i Ivković. Ipak u 61 min Marisavljević uspeo da smanji rezultat. Konačan rezultat postavio Miljković u 82 minutu.

Dalje

Prvi trijumf u sezoni

Nikola 24. септембар 13:26
Prvi deo susreta završen bez pogotka i sa igračem manje na terenu. Vitošević je u razmaku od 15 min dva puta oštro startovao i zaradio žute kartone. U 56 min lopta došla do Milivojević, prosledio do Marisavljevića koji sa 5-6m pogodio gol. Isti igrač dobio dugu loptu od Petrovića, pretrčao dva igrača i pogodio suprtotan ugao za konačan rezultat.

Dalje

Domaćin uz pomoć sudija do pobede

Nikola 24. септембар 13:16
Milivojević odigrao povratnu loptu do Ivića koji sa 20m pogađa desni ugao golmana domaćih. U 57 minutu Stanojević dodao do Markovića za izjednačenje rezultata. Nakon sporne situacije u 82 min, glavni sudija pokazao na penal, a siguran izvođač bio Cvejić.